Reference

Co o mně říkají klienti

Skvělá spolupráce, příjemná komunikace, respekt k mým požadavkům, trpělivost, když jsem chtěla stále něco měnit a vylepšovat. Naprostá spokojenost.
Mgr. Kateřina Ožanová www.psycholozka-ostrava.cz
Naprostá spokojenost, příjemná komunikace a krásný výsledek :-) Budu doporučovat :-)
Ing. Barbora Podolcová www.baraessence.cz
"Chcem sa touto cestou veľmi poďakovať pani Adelke Maierovej, mojej osobnej webmasterke, za perfektný prístup ku mne pri tvorení môjho webu. Je to úžasná žena, má trpezlivosť s klientom, vždy reaguje okamžite a čo je hlavné, vyzná sa v tom čo robí. Ďakujem vám ♥."
Anna Novákováwww.annanovakova.sk
"Paní Maierová je skutečným profíkem v oboru! Web, který mi vytvořila, zhodnotilo spoustu mých zákazníků a fanoušků jako nadčasový! Paní Maierová nejenže zpracovala všechny moje požadavky ve skvělém čase, ale dokázala chytře vyřešit i specifické nároky. Mou původní podobu webu, jakou jsem do té doby nosil v hlavě, posunula o několik levelů výš! Rychlost, odbornost, profesionální přístup a příjemné jednání. To je paní Maierová. Když člověka jeho práce opravdu skutečně baví, vždycky se to podepíše na výsledku. Paní Maierová je toho jasným příkladem! Její práci mohu vřele doporučit!"
Michal Horákwww.prekladacivozy.cz
"Chtěla bych vám poděkovat za vynikající spolupráci při tvorbě mého webu. Webové stránky se mi moc líbí a sklízí úspěch u všech, kdo je viděl. Je vidět, že své práci rozhodně rozumíte a Váš přístup je mimořádný.
Opravy, které jsem chtěla udělat, jste vždy velice rychle učinila a ujištění, že se na Vás mohu kdykoli obrátit i v případě, že budu potřebovat třeba jen radu při osobní správě svých stránek, je pro mne balzámem na duši a známkou profesionality. Musím uznat, že byť jsem se ze začátku bránila tomu, abych tvorbu svého webu přenechala někomu jinému, zjistila jsem nakonec, že spojit se s Vámi bylo to nejlepší, co mne mohlo potkat. Nemyslím si, že bych dokázala tak citlivě vytvořit tyto stránky, jako jste to dokázala vy.
Spolupráce s vámi mi uvolnila ruce pro vlastní tvorbu vzdělávacích programů, kterým se chci, jako zdravotní sestra, věnovat. Čas je komoditou, které nikdo nemá nazbyt a rozhodně doporučuji všem, kdo není profesionál na tvorbu webových stránek, aby ani na minutu neváhal a obrátit se na Vás. Jsem přesvědčena, že budete spokojeni stejně, jako jsem já."
Helena Havránkováwww.zdravestrevo-zdravyclovek.cz