O mně

Alespoň v krátkosti něco málo o mně 

Jmenuji se Adéla Maierová, narodila jsem se v Praze a vystudovala jsem ČZU, technickou fakultu, obor obchod a podnikání s technikou. Tím pro mě ale veškerá spojitost se zemědělskou technikou skončila. Celkem dlouho jsem pracovala v marketingovém oddělení jedné koncernové leasingové společnosti. S příchodem dětí a s tím, jak si tak život peláší, jsme se odstěhovali z Prahy a začali žít v jižních Čechách.

A přišla nová etapa i v mém pracovním životě.  Začala jsem spolupracovat na několika projektech v oblasti on-line marketingu. Ze začátku jsem zajišťovala klientský servis, starala jsem se o komunikaci s klienty, řešila jsem jejich požadavky, spravovala klientskou databázi, měla na starosti fakturační systém, psala jsem blogové články, organizovala jsem semináře a workshopy. Pronikala jsem do světa on-line podnikání a naučila se spoustu nových věcí. Pomalu jsem také zjišťovala, že grafika a tvorba webových stránek mi dávají prostor rozvinout svou kreativitu.  Proto jsem v roce 2018 úspěšně absolvovala kurz profesionální grafiky pod vedením opravdového profesionála Lukáše Krásy.

A co mě ještě baví?

Ráda se podílím na smysluplných projektech a tak jsem už nějakou dobu součástí produkčního týmu Duhového divadla - celostátní divadelní přehlídky waldorfských škol. Hlavu si nejlépe vyčistím, když plavu (nejlépe dlouho a ne v přeplněném bazénu) a láká mě vůně francouzských bister :-).